British School in Baku Azeri

British School in Baku

Baku images

 

İdarə Heyəti

 “BSB” Tam Orta İnnovasiyalar Məktəbi COBIS (Britaniya Beynəlxalq Məktəblər Şurası)və CIS (Beynəlxalq Məktəblər   Şurası) tərəfindən akkreditasiyadan keçmiş,Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyi tərəfindən lisenziyaya malik,   Britaniya təhsil standartlarına cavab verən, eyni zamanda milli proqramı tətbiq edən orta məktəbdir.

 “BSB” Tam Orta İnnovasiyalar Məktəbi yeganə məktəbdir ki, məzunlara Azərbaycan milli attestatı ilə yanaşı,   beynəlxalq IGCSE və A Level diplomlarını verir.

 Məktəbimizi daha yaxından tanımaq və şagirdlərə yaaradılan imkanları daha yaxından görmək üçün sizi məktəbimizə   dəvət edirik!

 Hörmətlə,

 Ahmad Valiyev

 Chair of Board of Governors

 Ahmad.Valiyev@bsb-azeri.org.uk 

 From date -2019

 Yours sincerely,

 Samir Valiyev

 Vice - Chairman , Treasurer

 Chair of Curriculum subcommittee 

 Samair.Valiyev@bsb-azeri.org.uk

 From date -2011

 


 

 Narmina Valiyeva

 Member of Board of Governors 

 Member of Staffing subcommittee  

 Narmina.Valiyeva@bsb-azeri.org.uk 

 From date - 2017

 

 Basti Agarzayeva

 CEO of British School in Baku;                                                                                                                     

 Member of Staffing Subcommittee

 Member of Health and Safety

 Member of Staffing subcommittee

 Member of Curriculum subcommittee 

 Member of Safeguarding subcommittee 

 Basti@bsb-azer.org.uk 

 From date - 2011

                                                                                 

 Rohayu Kutep

 Representative of Embassy of Palestine;

 Chair of PR and Charity subcommittee

 Rohayu@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2015

  

 

 Faiza Saeed

 HOMS member and Pakistan Embassy rep.

 Chair of Health and Safety Subcommittee

 Member of PR and Charity subcommittee 

 Faiza@bsb-azeri.org.uk  

 From date - 2016

 Ali Merati

 Director of Doris Shipping and Forwarding LLC 

 Chair of Safeguarding Subcommittee

 Member of Health and Safety

 alimerati@bsb-azeri.org.uk 

 From date - 2017

 

 

 Dmytro Kiva

 Director's Advisor at Silk Way Airlines LLC

 Member of PR and Charity subcommittee

 Dmytro@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2018

 

 Orhan Gultekin

 Deputy CEO at Rabita Bank

 Member of Staffing subcommittee 

 Orhan@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2018

 

 Fuad Yusifov

 Marketing,Commercial and Ground Ops.Director at Azerbaijan Airlines CJSC

 Member of PR and Charity subcommittee 

 Fuad@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2018

  

 

 Gunel Sevdimaliyeva

 General Director at Patent and Trademarks office Republic of Azerbaijan

 Chair of Staffing subcommittee 

 Gunel@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2018

 Maxene Whittingham

 Principal of Secondary School

 Ex-officio Member

 Member of Curriculum Subcommittee

 Member of Health and Safety

 Member of Staffing subcommittee

 Member of Curriculum subcommittee 

 Member of Safeguarding subcommittee 

 Maxene@bsb-azeri.org.uk 

 From date - 2015

 Philip Roche

 Deputy Principal, Secondary

 Ex-Officio member

 Member of PR and Charity subcommittee 

 Member of Curriculum subcommittee 

 Member of Safeguarding subcommittee 

 Philip@bsb-azeri.org.uk 

 From date - 2016

 

 

 Linda Swinford-Meyer

 Principal of Primary School

 Ex-officio Member

 Member of Curriculum Subcommittee 

 Member of Health and Safety

 Member of Staffing subcommittee

 Member of Curriculum subcommittee 

 Member of Safeguarding subcommittee 

 Linda@bsb-azeri.org.uk

  From date - 2016

 

 Benjamin Flynn

 Deputy Principal, Primary

 Ex-officio Member

 Member of Health and Safety Subcommittee

 Member of Health and Safety

 Member of Curriculum subcommittee 

 Member of Safeguarding subcommittee 

 ben@bsb-azeri.org.uk 

 From date - 2018 

 

 Hamida Rizvanova

 SA Assistant

 Examination Officer

 Board of Governors’ Secretary

 Hamida@bsb-azeri.org.uk

 From date - 2017